Головна > Психодіагностична консультація

Психодіагностична консультація

Психодіагностична консультація — це єдиноразова зустріч, яка проводиться за результатами проходження вами лише одного проективного тесту. Даний психодіагностичний тест схвалено американськими та європейськими психотерапевтичними спільнотами і дозволить вам розширити розуміння про своє становище у 8 найважливіших сферах життя для кожної людини. Зокрема:

 • ваші установки стосовно оточуючого Світу і вашого місця в ньому;
 • чого ви не помічаєте в ставленні близьких людей до вас і вашому до них;
 • як проявляється ваша амбітність у досягненні цілей і що заважає їх досягати;
 • ваш провідний страх і як він може впливати на якість вашого життя;
 • ви і суспільство: що заважає вам почуватись комфортно в соціальному середовищі (в широкому розумінні даного концепту);
 • ваші уявлення про успіх в житті: помічні чи обмежуючі?;
 • як ви звикли себе захищати і чи це ефективно;
 • чому вам важко чути (диферинціювати, називати, озвучувати) свої потреби, бажання, стани.

Як відбувається психодіагностична консультація?

 1. Ми призначаємо дату і час зручні нам обом;
 2. В цей день за 2 години до зустрічі (або за вашим бажанням можна і раніше) до зустрічі в будь-якому зручному для вас месенджері (Skype, WhatsApp, Telegram, Google Meet, Viber, Zoom) я надсилаю вам на e-mail бланк методики, який необхідно заповнити і інструкцію, як заповнювати. 
 3. Ви роздруковуєте бланк, заповнюєте, фотографуєте та фото надсилаєте мені. Якщо у вас немає можливості роздрукувати, то ви просто берете лист А4, прикладаєте його до екрану телефону (попередньо відкривши зображення бланку методики) і олівцем переносите прості символи. І заповнюєте так само, якби це був роздрукований бланк. На виконання даного етапу потрібно не більше 15-20 хвилин.
 4. У встановлений час ми зідзвонюємось в обраному месенджері і починається власне консультація тривалістю 60 хв.

Ваші можливі опасіння і мої відповіді на них:

 Я зовсім не вмію малювати.

А цього і не потрібно. Головне, щоб ви самі розуміли, що ви зобразили і могли пояснити мені, якщо я щось не так побачу, як ви задумували при малюванні.

Це й тест, певно, можна знайти і в Інтернеті, причому безкоштовно.

Цінність роботи зі спеціалістом полягає в тому, що я знаю, які питання потрібно вам задати, щоб ви точно подивились на ситуацію з незвичного ракурсу і помітили те, про що раніше здогадувались смутно або не здогадувались взагалі. Мій досвід роботи з цією методикою складає більше 100 годин, що дає мені тонке і максимально точне розуміння різних аспектів, взаємозв’язків, деталей та нюансів необхідних для ефективної діагностики, в результаті якої ви отримаєте повну і структуровану картину свого психічного життя в означених сферах.

Мені потрібні відповідпові, але я боюсь/ не хочу глибоко “копати”.

Психодіагностична консультація не є психотерапією. Вона не передбачає постановки глибоких питань, конфронтацій чи провокативних інтервенцій, які може (при певних показаннях) містити процес терапії.

А якщо мені буде мало цієї консультації.

Психодіагностична консультація — чудовий інструмент, який обов’язково допоможе вам отримати відповіді на питання з тих сфер, які діагностує. А ще вона може стати ланкою між вами, якщо ви в пошуку “свого” психолога/ психотерапевта і мною, як фахівцем, який надає відповідні послуги. І, отримавши “на руки” ваші результати за цією методикою, ми вже матимемо матеріал, з якого почати більш розлогу психоконсультативну роботу або глибинну психотерапевтичну.

Записатися на психодіагностику

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Питання з якої сфери життя вас цікавить? (обов'язково)