Головна > Умови роботи

Умови роботи

Ще раз вітаю!
В цьому розділі я більше докладно розкажу про те, як виглядає робота зі мною як зі спеціалістом.

Ви дізнаєтесь:

Які методи та інструменти використовуються в роботі?

У своїй роботі здебільшого я використовую методи когнітивно-поведінкової терапії та терапії заснованої на менталізації. В роботі з клієнтами, які мають діагноз підтверджений психіатром, спираюсь на знання клінічної психології та психіатрії. В певних випадках використовую методи схема-терапії та травмофокусованої терапії. Домашні завдання, які даю своїм клієнтам, містять також елементи арт-терапії.

З якими запитами я працюю?

Цей список є умовним, ви завжди можете додатково уточнити щодо свого запиту.

До мене можна звернутись з наступними запитами:

  • труднощі еміграції: туга за Батьківщиною, проблеми культурної інтеграції, формування нового соціального кола, міжнаціональні романтичні стосунки та шлюби;
  • тривога ясної (наприклад, в спілкуванні з новими людьми) та неясної (інтенсивні фізіологічні реакції: прискорене серцебиття, підвищений пульс, нестача повітря, нудота «ні з того ні з сього») етиології;
  • відкладання справ «на потім», брак організованості, «застрягання» при досягненні цілей;
  • нестабільні стосунки з близькими людьми: шлюбними або романтичними партнерами, батьками, дітьми. «Емоційні гойдалки», часті конфлікти, неможливість досягти компромісу, труднощі в позначенні власних меж та повазі до особистих меж інших;
  • незадоволеність професійною самореалізацією. Потреба у визначенні, яку іншу сферу діяльності обрати на заміну актуальній;
  • порушення харчової поведінки за типом «переїдання», «переїдання – обмеження в їжі», «переїдання – очисна поведінка»;
  • як підвищити якість життя при наявності психіатричного діагнозу (депресія, генералізований  тривожний розлад, розлад із дефіцитом уваги з гіперактивністю, хімічна залежність в ремісії);
  • вплив негативного (травматичного) минулого досвіду на сьогоденне сприйняття себе, оточення і Світу і як цей вплив нівелювати.

Я не працюю:

  • з вагітними;
  • з людьми в стані активного вживання хімічних речовин;
  • за наявності діагнозів: анорексія, шизофренія, біполярний-афективний розлад, обсесивно-компульсивний розлад, деменція;
  • людьми молодше 25 років;
  • якщо ваш запит пов’язаний з людиною, яка вже знаходиться в мене в терапії;
  • З партнерськими союзами.

Як проходить перша консультація?

Перша зустріч – знайомство. Я збираю анамнез за визначеним протоколом. В процесі цієї зустрічі ви визначаєте, чи комфортно вам знаходитись в контакті зі мною як зі спеціалістом, і людиною. На другій зустрічі ми спільно формуємо цілі нашої роботи та бажані вами результати за кожною з визначених цілей.

Організаційні аспекти проведення консультації

На даний час я працюю тільки онлайн. Для вашої зручності можна обрати будь-який з зазначених месенджерів: Skype, WhatsApp, Google Meet, Zoom, Telegram, Viber.

Працюю з понеділка по суботу включно. З 9:00 до 13:00 за київським часом (щоб о 13:00 закінчити зустріч) та з 17:00 до 20:00 (щоб о 20:00 завершити зустріч).

Рекомендована регулярність консультацій – 1 раз на тиждень. Але я залишаю за клієнтом право встановлювати свою регулярність, виходячи з часових та фінансових можливостей – раз на 10, 14 днів, або за запитом, коли він (запит) буде з’являтись.

Скасування консультації. Якщо ви зрозуміли, що ніяк не зможете потрапити на консультацію, нічого страшного – її можна скасувати або перенести. Але при скасуванні зустрічі менше, ніж за добу (якщо ви попередили мене, що у вас з’явились інші термінові справи), я утримую 50% від вартості консультації. При скасуванні зустрічі без будь-яких попереджень (окрім випадків, коли це пов’язано з ДТП, або екстреною госпіталізацією вас, вашої неповнолітньої дитини або недієздатного родича/родички) я утримую всю вартість консультації. Це правило стосується і мене: якщо я скасовую зустріч менше, ніж за добу, наступну консультацію я проведу за 50% вартості.

Я не спілкуюсь з клієнтами поза сесіями, окрім розв’язання організаційних питань в форматі текстових повідомлень в тому месенджері, який ми з вами визначили як зручний. Я не підписуюсь на сторінки своїх клієнтів в соцмережах.
Також, звертаю вашу увагу на важливе правило: брати участь у консультації в зміненому стані свідомості (внаслідок вживання алкоголю або наркотичних речовин) недопустимо, оскільки це може бути не тільки марно, але й небезпечно.

Як оплатити консультацію?

Оплата здійснюється на карту ФОП або через будь-яку міжнародну платіжну систему.

Вартість консультації – 1500 грн ($ 40). Тривалість 60 хвилин. Оплата консультації вноситься не пізніше, ніж за добу до початку консультації.

Як вам підготуватись до консультації?

Можете взяти з собою блокнот та ручку для запису думок, завдань, щоб була змога повернутись до цього в періоди між консультаціями.

Після визначення бажаних вами дня і часу першої зустрічі, я надішлю вам посилання на декілька невеликих психодіагностичних тестів, щоб попередньо розуміти стан вашого психічного здоров’я. Пройти тести потрібно буде до консультації.

Попіклуйтесь про те, щоб під час консультації вам (по можливості) не заважали сторонні особи.

Що я можу гарантувати в нашій роботі?

Опис вашого кейса ні в якому вигляді не з’явиться на моїх сторінках в соцмережах. Я не буду просити у вас «відгук на нашу роботу».

Єдиною умовою порушення конфіденційності може стати лише те, що ви становите загрозу для себе або когось з вашого оточення.

Я не веду відеозаписи сесій. Текстові нотатки про ваш кейс не містять інформацію, яка видає ваші особисті дані та знаходиться в захищеному від сторонніх місці.

Я зобов’язуюсь звернутись до своєї супервізорки (більш досвідченої колеги), якщо це знадобиться для більшої ефективності моєї робити з вашим випадком. Супервізорка, своєю чергою, теж забезпечує конфіденційність нашої з нею роботи про ваш випадок.

Гарантую також, що наша робота буде вільна від культурних, гендерних, етнічних та сексуальних стереотипів.

За вами зберігається непорушне право ставити уточнювальні запитання з приводу тих чи інших моїх інтервенцій і припинити обговорення якоїсь теми, якщо вона викликає у вас сильний дискомфорт.